KAYIT VE KONAKLAMA

KAYIT ÜCRETLERİ
Yurt İçi Katılımcı (Akademik Personel/Öğretmen/Öğrenci/Sektörel Katılım) 500 TL
Dış Katılımcı 650 TL
Karma Sergi Katılım Ücreti (Her bir eser için) 500 TL

 

KATILIMCILAR İÇİN KAYIT VE ÖDEME BİLGİLERİ

 

 1. Kongreye yurt içinden gelecek olanlar için katılım ücreti 500 TLakademik kimliği olmayan "FİRMA V.B. AKADEMİ DIŞINDAN KATILANLAR" olanlar içinse 650 TL’dir. Lisans, lisansüstü öğrencileri de katılım ücreti olarak 500 TL ödeyecektir. Farklı bir ödeme durumu söz konusu değildir.
 2. Bir yazar en fazla iki bildiri  ile katılabilir. Bu bildirilerden birisi sözel birisi de poster olabilir. İki bildiriden fazla sözel/poster bildiri sunmak isteyen her katılımcının 250 TL ek bildiri sunum ücretini ödemesi gerekmektedir. Kongremize bildiri ya da bildirisiz katılan ve katılım belgesi isteyen talep eden her katılımcı 500 TL katılım ücreti ödemekle yükümlüdür. Kongremize gönderilen bildirilerde yazar sayısı 5 kişi ile sınırlandırılmıştır. 5 yazar üzerindeki çalışmalar hakkında ilgili yazarların çalışmaya ne türde katkı yaptığını gösteren resmi onaylı belge talep edilmektedir ve edilecektir. Bu belgeye sahip olmayan hiçbir çalışmaya kongremizde değerlendirme imkânı ve olanağı sağlanmayacaktır. KONGREMİZE DİNLEYİCİ VE İZLEYİCİ OLARAK KATILANLAR KAYIT YAPTIRMAK KAYIT ÜCRETİ ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
 3. Kongremize gönderilen bildiri ve posterler eğer “YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA” Tezlerinden türetilmiş ve üretilmiş ise ilk sırada ilgili çalışmanın sahibi ve ikinci sırada ilgili çalışmanın danışmanının ismi yer almak zorunadır.   
 4. Akademik teşvik bünyesinde yer alan Karma sergi için katılım ücreti ise her bir eser için 500 TL’dir. İki veya daha fazla eser sunmak isteyenlerin ekstra eser sunum ücreti ödemesi gerekmektedir.
 5. Karma sergi katılım belgesi sadece eser sunan katılımcılara verilecektir, poster bildiri sunan katılımcılar karma sergi bünyesinde yer almayacak ve bu katılımcılara sergi eser sunum belgesi verilmeyecektir.
 6. Sadece kayıt ücreti yatıranlara KATILIM BELGESİ verilecektir. 
 7. Otele konaklama için rezervasyon yaptırırken mutlaka kongre için geldiğinizi belirtiniz. Kongre katılımcılarına özel indirim yapılmaktadır. Bu bilgiyi vermezseniz indirimden yararlanamazsınız.
 8. 11 Nisan 2019  tarihine kadar yapılan ödemeler kabul edilecektir. Bu tarih bildirisi kabul edilmiş ve sistem tarafından kendisine bildiriniz "POSTER YA DA SÖZEL" olarak kabul edilmiştir şeklinde sisteme kayıtlı katılımcının mail adresine yine sistem tarafından gönderilen otomatik mailin gelmesini takiben kaydını yaptırması gerekmektedir.  Bu tarihten sonra yapılan ödemeler dikkate alınmayacak ve kongre programında bildiriniz kabul edilse bile yer almayacaktır.
 9. Davet ve kabul mektupları kongre hesabına bildiri ücreti yatırıldıktan sonra gönderilmektedir. Lütfen ödeme dekontunuzu muhasebe@guvenplus.com.tr adresine gönderiniz. Dekontu ilettikten sonra kabul ve davet belgeniz tarafınıza e-posta ile gönderilecektir.
 10. Sayın katılımcılar bildiriler tam metin olarak yayınlanacaktır. Tam metin göndermeyen katılımcıların ise aynı kitap içerisinde özet metinlerine yer verilecektir. Tam metin gönderimi zorunlu değildir. Kongre bildiri kitabı E-ISBN ile kongre sonrasında kongre web sitesinde PDF olarak yayınlanacaktır.  Dileyen katılımcılar grubumuzda yer alan dergilerimizin kurallarına uygun şekilde metinlerini gönderebilmektedirler. Ancak değerlendirme ve hakem süreci dergilerimizin akışına göre işlemektedir. 
 11. KONGREMİZ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİNİN KATKI VE DESTEKLERİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR.

 

KAYIT ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 

 • Bilimsel Toplantılara Katılım
 • Basılı Materyaller (Yaka Kartı, Katılımcı Belgesi)
 • Kongre Programı
 • Gün Boyu İkramlar
 • Öğle Yemeği
 • Bildirilerin yer alacağı Tam ve Özet Metin E-ISBN PDF olarak (Kongre sonrası internet sitesinden ilan edilecektir)

ÖNEMLİ NOT: Sayın katılımcılar sabah kalvaltısı ve akşam yemekleri sadece kongremizin düzenlendiği otelde kalan ve tam pansiyon konaklayan katılımcılara sağlanmaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği almak isteyen katılımcıların otel rezervasyonu yaparken bu taleplerini otel yetkililerine  iletmeleri gerekmektedir. Kongremiz katılım ücreti içerisinde bu hizmetler yer almamaktadır. Tüm katılımcılar bu bilgileri kabul ederek kongremize katılım sağlamakla yükümlüdür. Kongre düzenleme ve yönetim kurulları itiraz kabul etmeyecektir. Tüm katılımcılara bu durum bilgilendirme amacıyla arz rica olunur.

 

İPTAL VE İADE KOŞULLARI

 

 • 30 Aralık 2018 tarihine kadar yapılan iptallerde kongre katılım ücretinin %50’si iade edilir.
 • 30 Ocak 2019 tarihinden sonra yapılan iptallerde kongre ücreti iade edilmez.
 • Kongre ücret iadeleri kongre bitiminde katılımcıya havale edilir.

 

 

 

 Hesap Sahibi: GÜVEN PLUS GRUP DANIŞMANLIK A.Ş.

ŞUBE KODU

 HESAP NO

IBAN NO

PARA CİNSİ

BANKA ADI

1059 53040008 TR690006701000000053040008 TL YAPIKREDİ BANKASI İKİTELLİ TÜMSAN ŞUBESİ
1059 52927560 TR650006701000000052927560 EURO YAPIKREDİ BANKASI İKİTELLİ TÜMSAN ŞUBESİ

 

Kongre Merkezi

Prof. Muammer Aksoy Caddesi No:3 Zeytinburnu, Istanbul, 34020, Türkiye